O Firmie

O Nas​

Od lat świadczymy spersonalizowane usługi z zakresu pośrednictwa pracy oraz outsourcingu procesów produkcyjnych, usługowych oraz logistycznych w globalnym środowisku biznesowym. Wypracowaliśmy ugruntowaną sieć kontaktów w Europie i Afryce, a także na Bliskim Wschodzie. Zbudowaliśmy profesjonalny, wielojęzyczny zespół, zmotywowany do wyszukiwania najlepszych talentów dla naszych klientów. W swoich szeregach mamy specjalistów z innych krajów, co dodatkowo pomaga nam w zrozumieniu mentalności różnych pracowników. Jesteśmy dumni z naszej pracy i z pasją podchodzimy do kolejnych wyzwań. Kreujemy kulturową synergię biznesu siły roboczej!

Jakie bariery pokonujemy?

Na polskim rynku brakuje pracowników. Deficyt wymusza rekrutację w nowych regionach świata. To już nie tylko Ukraina, Białoruś czy Rosja, ale również Azja i Afryka. Pracownikami z zagranicy trzeba się jednak zaopiekować – od strony mentalnej, administracyjnej i logistycznej, co bardzo często jest wyznawaniem dla firm.

Nie wszystkie przedsiębiorstwa są gotowe na takie rozwiązania. Firmy obawiają się problemów komunikacyjnych z pracownikami obcojęzycznymi czy różnic mentalnych. Wyzwaniem staje się zapanowanie nad legalnością pobytu, badaniami lekarskimi czy urlopami. By nie tracić szans na rozwój, warto korzystać z elastycznych rozwiązań jakie oferuje nasza firma.

Jak pomagamy?​

Każdy klient jest unikalny, więc zaczynamy od dogłębnej analizy jego sytuacji i potrzeb. Przyglądamy się modelowi biznesowemu i budujemy spersonalizowaną ofertę w kontekście krótko- i długoterminowych celów. Planujemy wspólnie – na partnerskich warunkach – osiągać jak najlepsze rezultaty, więc zapewniamy sprawdzone metody doboru pracowników, szkolenia i kontroli jakości.

Pozyskujemy kadry z Ukrainy, Białorusi i Rosji, ale również z Wietnamu, Kongo, Egiptu, RPA, Etiopii, Indii, Bangladeszu czy Kazachstanu. Wybieramy osoby posługujące się językiem angielskim i potrafiące dostosować się do europejskich procesów i warunków pracy.

Ograniczamy ryzyko rotacji pracowników

Wieloletnie doświadczenie pomaga nam w przewidywaniu wyzwań na rynku pracy i w integracji siły roboczej z zagranicy. Nasi pracownicy komunikują się po angielsku, a w zakładzie pracuje też nasz brygadzista ze znajomością języka polskiego. Rozumiemy synergię wielokulturowości i dbamy o atmosferę w pracy. Motywujemy pracowników, wprowadzając system benefitów i nagród dla najlepszych, a także ścieżkę wzrostu wynagrodzeń. Wszystko to zapobiega rotacji i ogranicza koszty z tym związane. Rotacja naszych pracowników to tylko 5% w skali roku, to jeden z najlepszych wyników w branży!