SPEK – apel do pracodawców

SPEK – apel do pracodawców

SPEK w związku z sytuacją na Ukrainie zdecydowała o rezygnacji z zarobku agencji i zwraca się do przedsiębiorców z prośbą o zgłaszanie potrzeb kadrowych. SPEK świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników z zagranicy, legalizacji zatrudnienia cudzoziemców, a także doradztwa personalnego i outsourcingu.

SPEK jako jedna z wiodących firm rekrutacyjnych w Polsce działająca na polskim rynku pracy od ponad 6 lat, w związku z sytuacją na Ukrainie zdecydowała o rezygnacji z zarobku agencji i zwraca się do przedsiębiorców z prośbą o zgłaszanie potrzeb kadrowych. SPEK świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników z zagranicy, legalizacji zatrudnienia cudzoziemców, a także doradztwa personalnego i outsourcingu.

W związku z sytuacją jaka ma miejsce za naszą granicą otrzymujemy setki telefonów od obywateli Ukrainy, którzy uciekają przed wojną do naszego kraju, by znaleźć nie tylko bezpieczny dach nad głową, ale również pracę, która da im możliwość utrzymania swoich rodzin. Dzisiaj docierają do nas ludzie, którzy nigdy nie przyjechali wcześniej do Polski, którzy nie chcieli opuszczać swojego kraju i ciężko codziennie pracowali na Ukrainie. Są to osoby zdeterminowane do pracy, które nie chcą przebierać w powierzonych im zajęciach i podejmą się niemalże każdej pracy. Jako agencja pośrednictwa pracy – SPEK, która działa na tym rynku od ponad 6 lat zdecydowaliśmy o rezygnacji z zarobku agencji przy pośrednictwie i jednocześnie zwracamy się do przedsiębiorców z prośbą o zgłaszanie potrzeb kadrowych – mówi współwłaściciel SPEK Przemysław Hermański.

 

SPEK jako agencja pośrednictwa pracy współpracuje z ponad 100 firmami w Polsce, w dużej części pośrednicząc w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy. Przez ponad 6 lat przez SPEK przewinęło się ponad 6 tys. pracowników z różnych krajów, w tym duża część z Ukrainy.

Zakończenie konfliktu zbrojnego i stanu wojennego to bardzo długi i nieprzewidywalny proces, co sprawi, że w firmach wspólnie z nami uda się zapobiegać rotacji, a raz przeszkoleni pracownicy pozostaną na długo w miejscach pracy. To szansa dla przedsiębiorców na zbudowanie stabilnej kadry i trwałych relacji z pracownikami, a dla uchodźców nadzieja na nowe życie. Aby ułatwić kontakt uruchomiliśmy specjalny telefon kontaktowy (530 044 012), a także specjalny adres email: pomoc@spekgroup.com – powiedział Hermański.

O spółce:

Agencja pośrednictwa pracy SPEK specjalizuje się w pozyskiwaniu i wdrożeniu pracowników nie tylko z Ukrainy, Białorusi czy Rosji, ale również z Azji i Afryki – zwłaszcza z Wietnamu, Etiopii, Kongo, Egiptu, Indii, Nepalu, Uzbekistanu czy Kazachstanu.